Sitename By Path (7.x-1.2) - en to sl translation catalogue (8 entries)

en: Delete
sl: Izbriši

en: Cancel
sl: Prekliči

en: Edit
sl: Uredi

en: This action cannot be undone.
sl: Tega dejanja ni mogoče razveljaviti.

en: Update
sl: Posodobitev

en: Add
sl: Dodaj

en: Path
sl: Pot

en: Add item
sl: dodaj nov menijski vnos
