Sitename By Path (7.x-1.3) - en to az translation catalogue (7 entries)

en: Delete
az: Sil

en: Cancel
az: Ləğv et

en: Edit
az: Dəyiş

en: This action cannot be undone.
az: Bu əməliyyat geri qaytarıla bilməz.

en: Update
az: Yeniləmə

en: Add
az: Əlavə et

en: Path
az: Yol
