Sitename By Path (7.x-1.3) - en to cy translation catalogue (8 entries)

en: Delete
cy: Dileu

en: Cancel
cy: Diddymu

en: Edit
cy: Golygu

en: This action cannot be undone.
cy: Ni ellir dad-wneud y weithred yma.

en: Update
cy: Diweddaru

en: Add
cy: Ychwanegu

en: Path
cy: Llwybr

en: Add item
cy: Ychwanegu eitem
