Sitename By Path (7.x-1.3) - en to et translation catalogue (9 entries)

en: Delete
et: Kustuta

en: Cancel
et: Tühista

en: Edit
et: Muuda

en: This action cannot be undone.
et: Seda toimingut pole võimalik tagasi võtta.

en: Update
et: Uuenda

en: Add
et: Lisa

en: Path
et: Tee

en: Add item
et: Lisa element

en: Delete item
et: Kustuta
