Sitename By Path (7.x-1.3) - en to ka translation catalogue (6 entries)

en: Delete
ka: წაშლა

en: Cancel
ka: გაუქმება

en: Edit
ka: რედაქტირება

en: Update
ka: განახლება

en: Add
ka: დამატება

en: Path
ka: გზა
