Sitename By Path (7.x-1.3) - en to ku translation catalogue (8 entries)

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Cancel
ku: پاشگه‌زبه‌وه‌

en: Edit
ku: دەسکاریکردن

en: This action cannot be undone.
ku: ئەم کارە یەکجارییە و پەشیمانبوونەوەی تێدا نییە.

en: Update
ku: نوێ‌کردنەوە

en: Add
ku: زیاد بکە

en: Path
ku: ڕێڕه‌و

en: Add item
ku: بڕگە زیادبکە
