Sitename By Path (7.x-1.3) - en to mn translation catalogue (8 entries)

en: Delete
mn: Устгах

en: Cancel
mn: Цуцлах

en: Edit
mn: Засварлах

en: This action cannot be undone.
mn: Энэ үйлдэлийг буцаах боломжгүй

en: Update
mn: Шинэчлэх

en: Add
mn: Нэмэх

en: Path
mn: Зам

en: Add item
mn: Элемент нэмэх
