Sitename By Path (7.x-1.3) - en to nl translation catalogue (10 entries)

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Cancel
nl: Annuleren

en: Edit
nl: Bewerken

en: This action cannot be undone.
nl: Deze actie kan niet ongedaan worden gemaakt.

en: Update
nl: Bijwerken

en: Add
nl: Toevoegen

en: Path
nl: Pad

en: Add item
nl: Item toevoegen

en: Add Item
nl: Item toevoegen

en: Delete item
nl: Item verwijderen
