Sitename By Path (7.x-1.3) - en to os translation catalogue (7 entries)

en: Delete
os: Аппар

en: Cancel
os: Аппар

en: Edit
os: Раст кæнын

en: This action cannot be undone.
os: Ацы архайдæн аивæн нæй.

en: Update
os: Сног кæн

en: Add
os: Бафтау

en: Path
os: Фæндаг
