Sitename By Path (7.x-1.3) - en to ps translation catalogue (6 entries)

en: Delete
ps: ړنګول

en: Cancel
ps: ړنګونه

en: Edit
ps: سمون

en: Update
ps: اوسمهالیز

en: Add
ps: زیاتول

en: Path
ps: يونلور
