Sitename By Path (7.x-1.3) - en to tr translation catalogue (8 entries)

en: Delete
tr: Sil

en: Cancel
tr: İptal

en: Edit
tr: Düzenle

en: This action cannot be undone.
tr: Bu işlem geri alınamaz.

en: Update
tr: Güncelle

en: Add
tr: Ekle

en: Path
tr: Yol

en: Add item
tr: Öğe ekle
