Sitename By Path (7.x-1.5) - en to bg translation catalogue (8 entries)

en: Delete
bg: Изтриване

en: Cancel
bg: Отмени

en: Edit
bg: Редактирай

en: This action cannot be undone.
bg: Тази операция не може да бъде отменена.

en: Update
bg: Промени

en: Add
bg: Добави

en: Path
bg: Път

en: Add item
bg: Добави елемент
