Sitename By Path (7.x-1.5) - en to gu translation catalogue (6 entries)

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Cancel
gu: રદ કરો

en: Edit
gu: સંપાદિત કરો

en: This action cannot be undone.
gu: આ ક્રિયા પૂર્વવત્ કરી શકાતી નથી.

en: Add
gu: ઉમેરો

en: Path
gu: પાથ
