Sitename By Path (7.x-1.5) - en to he translation catalogue (9 entries)

en: Delete
he: מחיקה

en: Cancel
he: ביטול

en: Edit
he: עריכה

en: This action cannot be undone.
he: לא ניתן לבטל פעולה זו.

en: Update
he: עדכון

en: Add
he: הוספה

en: Path
he: מיקום

en: Add item
he: הוספת שורה בתפריט

en: Delete item
he: מחיקת פריט
