Sitename By Path (7.x-1.5) - en to hy translation catalogue (7 entries)

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Cancel
hy: Չեղարկել

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: This action cannot be undone.
hy: Այս գործողությունը հնարավոր չի ետ շրջել

en: Update
hy: Թարմացնել

en: Add
hy: Ավելացնել

en: Path
hy: Ուղի
