Sitename By Path (7.x-1.5) - en to id translation catalogue (7 entries)

en: Delete
id: Hapus

en: Cancel
id: Batal

en: This action cannot be undone.
id: Tindakan ini tidak bisa dikembalikan.

en: Update
id: Perbarui

en: Add
id: Tambah

en: Path
id: Jalur

en: Add item
id: Tambah pokok menu
