Sitename By Path (7.x-1.5) - en to lv translation catalogue (9 entries)

en: Delete
lv: Dzēst

en: Cancel
lv: Atcelt

en: Edit
lv: Labot

en: This action cannot be undone.
lv: Šo darbību nevarēs atcelt.

en: Update
lv: Atjaunināt

en: Add
lv: Pievienot

en: Path
lv: Ceļš

en: Add item
lv: Pievienot elementu

en: Delete item
lv: Dzēst vienību
