Sitename By Path (7.x-1.5) - en to pt translation catalogue (8 entries)

en: Delete
pt: Eliminar

en: Cancel
pt: Cancelar

en: Edit
pt: Editar

en: This action cannot be undone.
pt: Esta ação não pode ser desfeita.

en: Update
pt: Atualizar

en: Add
pt: Adicionar

en: Add item
pt: Adicionar item

en: Delete item
pt: Eliminar item
