Sitename By Path (7.x-1.5) - en to ru translation catalogue (9 entries)

en: Delete
ru: Удалить

en: Cancel
ru: Отмена

en: Edit
ru: Редактировать

en: This action cannot be undone.
ru: Это действие нельзя отменить.

en: Update
ru: Обновить

en: Add
ru: Добавить

en: Path
ru: Путь

en: Add item
ru: Добавить пункт

en: Delete item
ru: Удалить позицию
