Sitename By Path (7.x-1.5) - en to gl translation catalogue (8 entries)

en: Delete
gl: Borrar

en: Cancel
gl: Cancelar

en: Edit
gl: Editar

en: This action cannot be undone.
gl: Esta acción non pode ser desfeita.

en: Update
gl: Actualizar

en: Add
gl: Engadir

en: Path
gl: Ruta

en: Add item
gl: Engadir un elemento
