Sitename By Path (7.x-1.5) - en to hr translation catalogue (8 entries)

en: Delete
hr: Ukloni

en: Cancel
hr: Otkaži

en: Edit
hr: Uredi

en: This action cannot be undone.
hr: Neopoziva radnja.

en: Update
hr: Osvježi

en: Add
hr: Dodaj

en: Path
hr: Putanja

en: Add item
hr: Dodaj stavku
