Sitename By Path (7.x-1.5) - en to it translation catalogue (9 entries)

en: Delete
it: Elimina

en: Cancel
it: Annulla

en: Edit
it: Modifica

en: This action cannot be undone.
it: L'operazione non è reversibile.

en: Update
it: Aggiorna

en: Add
it: Aggiungi

en: Path
it: Percorso

en: Add item
it: Aggiungi voce

en: Delete item
it: Elimina elemento
