Sitename By Path (7.x-1.3) - en to jv translation catalogue (7 entries)

en: Delete
jv: Busak

en: Cancel
jv: Batal

en: Edit
jv: Sunting

en: This action cannot be undone.
jv: Aksi iki ora bisa dibaléknā.

en: Update
jv: Dianyari

en: Add
jv: Tambah

en: Add item
jv: Tambahana item
