Sitename By Path (7.x-1.5) - en to lt translation catalogue (9 entries)

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: Edit
lt: Redaguoti

en: This action cannot be undone.
lt: Šio veiksmo neįmanoma grąžinti.

en: Update
lt: Atnaujinti

en: Add
lt: Pridėti

en: Path
lt: Kelias

en: Add item
lt: Pridėti punktą

en: Delete item
lt: Pašalinti elementus
