Sitename By Path (7.x-1.5) - en to pa translation catalogue (5 entries)

en: Delete
pa: ਹਟਾਓ

en: Cancel
pa: ਰੱਦ ਕਰੋ

en: Edit
pa: ਸੋਧ

en: Update
pa: ਅੱਪਡੇਟ

en: Add item
pa: ਆਈਟਮ ਸ਼ਾਮਲ
