Sitename By Path (7.x-1.3) - en to ro translation catalogue (9 entries)

en: Delete
ro: Șterge

en: Cancel
ro: Anulare

en: Edit
ro: Editați

en: This action cannot be undone.
ro: Această acțiune nu are cale de întoarcere.

en: Update
ro: Actualizare

en: Add
ro: Adaugă

en: Path
ro: Cale

en: Add item
ro: Adaugă element

en: Delete item
ro: Șterge item
