Sitename By Path (7.x-1.5) - en to sq translation catalogue (7 entries)

en: Delete
sq: Fshij

en: Cancel
sq: Anulo

en: Edit
sq: Ndrysho

en: This action cannot be undone.
sq: Ky veprim nuk mund të anullohet.

en: Update
sq: Rifresko

en: Path
sq: Pozicioni

en: Add item
sq: Shto një zë
