Sitename By Path (7.x-1.0) - en to sr translation catalogue (6 entries)

en: Delete
sr: Избриши

en: Cancel
sr: Поништи

en: Edit
sr: Измени

en: This action cannot be undone.
sr: Ова радња је неповратна.

en: Update
sr: Ажурирање

en: Path
sr: Путања
