Site notes (7.x-1.0-alpha1) - en to af translation catalogue (5 entries)

en: Home
af: Tuis

en: Content
af: Inhoud

en: Administration
af: Administrasie

en: All
af: Alle

en: View user profile.
af: Bekyk gebruikersprofiel
