Site notes (7.x-1.0-alpha1) - en to ar translation catalogue (6 entries)

en: Home
ar: الرئيسية

en: Content
ar: المحتوى

en: Administration
ar: الإدارة

en: All
ar: الكل

en: View user profile.
ar: عرض ملف المستخدم.

en: No content available.
ar: لا يوجد محتوى.
