Site notes (7.x-1.0-alpha1) - en to bg translation catalogue (5 entries)

en: Home
bg: Каталог

en: Content
bg: Съдържание

en: Administration
bg: Администриране

en: All
bg: Всички

en: View user profile.
bg: Виж потребителския профил
