Site notes (7.x-1.0-alpha1) - en to bn translation catalogue (5 entries)

en: Home
bn: নীড়পাতা

en: Content
bn: কনটেন্ট

en: Administration
bn: প্রশাসন

en: All
bn: সমস্ত

en: No content available.
bn: কোন কন্টেন্ট নেই।
