Site notes (7.x-1.0-alpha1) - en to bs translation catalogue (5 entries)

en: Home
bs: Početna

en: Content
bs: Sadržaj

en: Administration
bs: Administracija

en: All
bs: Sve

en: View user profile.
bs: Pogledaj korisnički profil.
