Site notes (7.x-1.0-alpha1) - en to da translation catalogue (6 entries)

en: Home
da: Hjem

en: Content
da: Indhold

en: All
da: Alle

en: View user profile.
da: Vis brugerprofil.

en: No content available.
da: Der er intet indhold at vise.

en: Deleted %count nodes.
da: Slettede %count sider.
