Site notes (7.x-1.0-alpha1) - en to el translation catalogue (6 entries)

en: Home
el: Αρχική

en: Content
el: Περιεχόμενο

en: Administration
el: Διαχείριση

en: All
el: Όλες

en: View user profile.
el: Προβολή προσωπικού προφίλ.

en: No content available.
el: Δεν υπάρχει διαθέσιμη ύλη.
