Site notes (7.x-1.0-alpha1) - en to eo translation catalogue (5 entries)

en: Home
eo: Hejmo

en: Content
eo: Enhavo

en: Administration
eo: Administrado

en: All
eo: Ĉiuj

en: View user profile.
eo: Rigardu uzantan profilon.
