Site notes (7.x-1.0-alpha1) - en to et translation catalogue (6 entries)

en: Home
et: Avaleht

en: Content
et: Sisu

en: Administration
et: Haldus

en: All
et: Kõik

en: View user profile.
et: Vaata kasutaja profiili.

en: No content available.
et: Sisu puudub.
