Site notes (7.x-1.0-alpha1) - en to fr translation catalogue (6 entries)

en: Home
fr: Accueil

en: Content
fr: Contenu

en: All
fr: Tout

en: View user profile.
fr: Voir le profil utilisateur.

en: No content available.
fr: Aucun contenu disponible.

en: Deleted %count nodes.
fr: %count nœuds supprimés.
