Site notes (7.x-1.0-alpha1) - en to gl translation catalogue (6 entries)

en: Home
gl: Inicio

en: Content
gl: Contido

en: Administration
gl: Administración

en: All
gl: Todo

en: View user profile.
gl: Ver o perfil de usuario/a.

en: No content available.
gl: Contido non dispoñible
