Site Notes (7.x-1.0-alpha1) - en to hi translation catalogue (5 entries)

en: Home
hi: मुख्य पृष्ठ

en: Content
hi: सामग्री

en: Administration
hi: प्रशासन

en: All
hi: सभी

en: View user profile.
hi: प्रयोक्ता की रुपरेखा देखें।
