Site notes (7.x-1.0-alpha1) - en to hr translation catalogue (6 entries)

en: Home
hr: Početna

en: Content
hr: Sadržaj

en: Administration
hr: Administracija

en: All
hr: Svi

en: View user profile.
hr: Vidi korisnikov profil

en: No content available.
hr: Nema sadržaja.
