Site Notes (7.x-1.0-alpha1) - en to hu translation catalogue (7 entries)

en: Home
hu: Címlap

en: Content
hu: Tartalom

en: Administration
hu: Adminisztráció

en: All
hu: Mind

en: View user profile.
hu: Felhasználói profil megtekintése.

en: How many?
hu: Mennyi?

en: No content available.
hu: Nincs elérhető tartalom.
