Site Notes (7.x-1.0-alpha1) - en to id translation catalogue (6 entries)

en: Home
id: Beranda

en: Content
id: Konten

en: Administration
id: Administrasi

en: All
id: Semua

en: View user profile.
id: Lihat profil pengguna.

en: No content available.
id: Tidak ada konten yang tersedia.
