Site notes (7.x-1.0-alpha1) - en to km translation catalogue (6 entries)

en: Home
km: ដើម

en: Content
km: មាតិកា

en: Administration
km: ការ​គ្រប់​គ្រង

en: All
km: ទាំងអស់

en: View user profile.
km: មើល​ទម្រង់​អ្នក​ប្រើ ។

en: No content available.
km: គ្មា​ន​មាតិកា​ទេ​ ។
