Site Notes (7.x-1.0-alpha1) - en to lt translation catalogue (6 entries)

en: Home
lt: Pradžia

en: Content
lt: Turinys

en: Administration
lt: Administravimas

en: All
lt: Visi

en: View user profile.
lt: Rodyti pilną nario profilį.

en: No content available.
lt: Turinio nėra.
