Site Notes (7.x-1.0-alpha1) - en to lv translation catalogue (6 entries)

en: Home
lv: Sākums

en: Content
lv: Saturs

en: Administration
lv: Administrēšana

en: All
lv: Visi

en: View user profile.
lv: Skatīt lietotāja profilu.

en: No content available.
lv: Nav pieejams saturs.
