Site Notes (7.x-1.0-alpha1) - en to mr translation catalogue (5 entries)

en: Home
mr: मुख्य पान

en: Content
mr: साहित्य

en: Administration
mr: व्यवस्थापन

en: All
mr: सर्व

en: View user profile.
mr: सदस्याबद्दल माहिती पहा
