Site notes (7.x-1.0-alpha1) - en to nn translation catalogue (5 entries)

en: Home
nn: Heim

en: Content
nn: Innhald

en: Administration
nn: Administrasjon

en: All
nn: Alle

en: View user profile.
nn: Sjå brukarprofil.
