Site Notes (7.x-1.0-alpha1) - en to oc translation catalogue (7 entries)

en: Home
oc: Acuèlh

en: Content
oc: Contengut

en: Administration
oc: Administracion

en: All
oc: Tot

en: View user profile.
oc: Veire lo perfil d'utilizaire.

en: No content available.
oc: Pas cap de contengut disponible.

en: Deleted %count nodes.
oc: %count nosèls suprimits.
