Site Notes (7.x-1.0-alpha1) - en to pl translation catalogue (7 entries)

en: Home
pl: Strona główna

en: Content
pl: Zawartość

en: Administration
pl: Administracja

en: All
pl: Wszystko

en: View user profile.
pl: Wyświetl profil użytkownika.

en: No content available.
pl: Brak zawartości.

en: Deleted %count nodes.
pl: Usunięto %count węzłów.
